ساخت فیلم های تبلیغاتی

تجربه نشان داده که تبلیغات عنصری کلیدی در اطلاع رسانی، ترغیب و یادآوری مشتریان در مورد محصولات، برندها و شرکت ها است. در دنیای امروز، تبلیغات دیگر چیزی نیست که صاحبان کسب و کار بتوانند آن را نادیده بگیرند. البته در این میان انتخاب محتوای صحیح و استفاده از رسانه های مناسب برای انتقال محتوای تبلیغاتی به مخاطبان بسیار حائز اهمیت است. علاوه بر محتوای صحیح، شکل درنظر گرفته شده برای انتقال اطلاعات نیز اهمیت بسیار دارد. برای این کار البته راه های متفاوتی نیز وجود دارد و صاحب یک کسب و کار می تواند متناسب با شرایط خود یکی از روش های تبلیغات را انتخاب کند. مهمترین تمایزی که بین انواع گوناگون رسانه می توانیم قایل شویم تمایز بین رسانه های پخشی (رادیو و تلویزیون) و رسانه های چاپی (روزنامه و مجله ها) است. در بین انواع تبلیغات (رسانه ای، محیطی، چاپی و ...)، فیلم های تبلیغاتی زیرمجموعه ای از تبلیغات رسانه ای هستند که بیشترین و بهترین تاثیر را روی مخاطب دارند. تیزرهای تبلیغاتی در دنیای امروز می توانند در بسترهای متفاوتی نظیر فضای مجازی (اینستاگرام، تلگرام، سایت های خبری و اجتماعی و ...)، در تلویزیون و ... مورد استفاده قرار بگیرند. آنچه که در این میان اهمیت دارد، ساخت فیلم های تبلیغاتی با بهترین کیفیت در محتوا و انتقال اطلاعات است که می بایست مدنظر قرار گیرد.

اهمیت ساخت فیلم های تبلیغاتی

اهمیت ساخت فیلم های تبلیغاتی چیست و چرا باید صاحب یک کسب و کار خود را متحمل هزینه برای ساخت تیزرهای تبلیغاتی جهت معرفی محصول، کالا یا خدمات خود کند. پاسخ ما این است که البته ساخت فیلم های تبلیغاتی تحت هر شرایطی و برای هر کسب و کاری مناسب نیست. پیش از اقدام به این کار بهتر است شرایط شرکت، سازمان و کسب و کار شما توسط کارشناسان بازاریابی مورد ارزیابی قرار بگیرد. آیا شرکت و یا سازمان شما در مرحله ای هست که این کار برای آن مفید باشد و تبلیغات انجام شده تاثیر شایان توجهی در میزان سود آوری آن داشته باشد. کارشناسان ما در تیم اریس تمامی مشاوره ها و بررسی های لازم را پیش از اقدام به ساخت تیزرهای تبلیغاتی برای شما انجام می دهند تا بهترین نتیجه برای شما حاصل شود. ساخت تیزر برای داشتن بهترین نتیجه باید بر اساس یک استراتژی سنجیده انجام شود.

سفارش ساخت فیلم های تبلیغاتی

اگر شما نیز برای معرفی کسب و کار خود به دنبال یک ایده برای ساخت فیلم های تبلیغاتی هستید می توانید با تیم خلاق و جوان اریس تماس بگیرید. اریس با یک تیم کارگردانی با تجربه و با در نظر داشتن نکات مهم و تاثیرگذار در تهیه فیلم تبلیغاتی بهترین کار را برای شما تولید خواهد کرد. اریس در ساخت فیلم های تبلیغاتی به جزیی ترین نکات توجه دارد و ناب ترین ها را برای شما مهیا می سازد. شما در کنار اریس برنامه ریزی دقیق، استفاده هوشمندانه از تجهیزات، نوین ترین تکنیک های سینمایی، سرعت در تولید، تدوین و تحویل پروژه، تصویربرداری پیشرفته، استفاده از تجهیزات سخت‌افزاری و نرم‌افزاری حرفه‌ای، صداگذاری اصولی و با کیفیت، تدوین صحیح و اصولی، شیوه صحیح نورپردازی، تصحیح رنگ پیشرفته و ... را تجربه خواهید کرد. برخی از خدمات ارائه شده توسط تیم اریس عبارت است از: عکس برداری  و مونتاژ عکس و فیلم تبلیغاتی حرفه ای و پخش تیزر ساخته شده در شبکه های اجتماعی (اینستاگرام، تلگرام و…)، سایت های فیلم (آپارات، نماشا، یوتیوب و…)، شبکه نمایشی خانگی، صدا و سیما، سینما و به صورت DVD.

 

سفارش ساخت فیلم های تبلیغاتی

 

سودآوری بیشتر با ساخت فیلم های تبلیغاتی

یکی از مطمئن ترین و کم ریسک ترین راه های موجود جهت افزایش فروش و ارتقا سود شرکت، ساخت تیزر تبلیغاتی است. بررسی ها نشان می دهد که در دنیای امروز، رسانه، به ویژه اگر تصویری باشد، به خوبی می تواند اقناع لازم را نسبت به یک برند، یک محصول یا یک کسب و کار در مخاطبان فراهم آورد. با ساخت فیلم های تبلیغاتی و نمایش آن شما می توانید به حس اعتماد در مخاطب خود را ایجاد کنید. سبب تمایز خود با رقبا شوید و با دیده شدن فروش محصولات خود را بالا ببرید. انتقال یک پیام متفاوت به واسطه تیزرهای تبلیغاتی نقش بسزایی در افزایش نرخ تبدیل مخاطب به مشتری دارد پس برای این کار فقط به بهترین ها مراجعه کنید.

 

سودآوری بیشتر با ساخت فیلم های تبلیغاتی

 

نظرات