ثبت شرکت

اگر قصد ثبت شرکت با یک نام تجاری منحصر بفرد را دارید می توانید با تیم اریس تماس بگیرید. کارشناسان ما کلیه مراحل ثبت شرکت را برای شما انجام داده و برند سازی لازم را در بالاترین سطح ممکن انجام خواهند داد. ثبت شرکت مراحل متعددی دارد که در این بخش مختصرا به آنها اشاره می شود. مرحله نخست مربوط به تکمیل مدارک است. مرحله دوم انتخاب نام شرکت و مرحله سوم تنظیم مدارک مرتبط با شرکت است. با طی این سه مرحله نوبت به امضا مدارک ثبتی می رسد که در آن مدارک پس از ثبت در سامانه، می بایست توسط اعضا شرکت امضا چاپ شده شوند. در مرحله بعد مدارک مورد نیاز به اداره ثبت ارسال می شوند تا آگهی مربوطه در نهایت توسط اداره ثبت صادر شود. اینها مراحلی است که به طور کلی می بایست جهت ثبت شرکت توسط متقاضی طی شود.  

نکته مهم درباره ثبت شرکت و ثبت برند

بسیاری از افرادی که اقدام به ثبت شرکت می کنند بر این باور هستند که به دلیل قرار دادن یک نام روی شرکت خود می توانند صاحب آن نام و به اصطلاح برند شوند. اگر شما نیز چنین تصوری دارید باید بدانید که سخت در اشتباهید. برند سازی و ثبت شرکت دو مقوله کاملا مجزا هستند بنابراین اگر می خواهید دیگران اجازه استفاده از نام شرکت شما را نداشته باشند می بایست علاوه بر نام شرکت، نام برند خود را نیز ثبت کنید. ثبت برند مراحل اداری خاص خود را دارد و کاملا متفاوت با ثبت کردن شرکت است.

نکته مهم درباره ثبت شرکت و ثبت برند

هزینه ثبت شرکت

اگر در ابتدای راه هستید احتمالا این پرسش ذهن شما را هم درگیر سازد که هزینه ثبت یک شرکت چه میزان است. باید بگوییم که هزینه دریافتی از متقاضی جهت ثبت شرکت یک هزینه ثابت نیست که بتوان آن را در اینجا مطرح کرد. قیمت ثبت شرکت با توجه به شرکتی که قصد ثبت آن را دارید می تواند بسیار متفاوت باشد. اما به طور کلی هزینه دریافتی جهت این کار با توجه مواردی چون نوع شرکت یعنی شرکت مسئولیت محدود یا سهامی خاص یا حتی سهامی عام، میزان هزینه های قانونی که باید پرداخت شود، هزینه تمبرهای ثبتی یا مالیاتی و... برآورد می گردد. البته به این نکته نیز توجه داشته باشید که در تعیین هزینه ثبت شرکت موارد دیگری چون کوچک یا بزرگ بودن شرکت، هزینه روزنامه رسمی جهت اعلام آگهی شرکت و هزینه های دیگر نظیر وکیل، آگهی های ثبتی، واریزی های قانونی و … نیز نسب به نوع شرکت، تعداد اعضا، موضوعات شرکت و … دخیل خواهد بود. در صورتی که این مسئله برای شما حائز اهمیت است می توانید از طریق راه های ارتباطی موجود در سایت با کارشناسان اریس تماس بگیرید تا هزینه نسبی برای ثبت شرکت موردنظرتان برآورد شده و به شما اعلام گردد.  

مدت زمان ثبت شرکت

تجربه نشان میدهد که مدت زمان مورد نیاز جهت ثبت یک شرکت چیزی حدود 10 الی 15 روز است. حداقل زمانی که تا به حال موفق به ثبت شرکت در آن شده ایم هم حدود 4 تا 5 روز کاری بوده است. (تا مرحله درج آگهی تاسیس شرکت در روزنامه رسمی). البته مدت زمان لازم جهت ثبت شرکت تا اندازه ای بسته به ثبت سریع درخواست و مدارک در سامانه و تایید نام و تحویل سریع مدارک به پست و .. دارد. اما به طور کلی معمولا تایید نام شرکت طی 24 الی 72 ساعت روزهای کاری (روزهای غیرتعطیل) به طول می انجامد. توجه داشته باشید که انجام مشاوره آنلاین جهت ثبت شرکت موردنظر و ارسال مدارک از طریق نرم افزار های ارتباطی به دلیل عدم نیاز به حضور فیزیکی شخص متقاضی، باعث می شود کار ثبت و امور اداری مرتبط با آن هم در سریع ترین زمان ممکن انجام شود.

پس از انجام تمام امور مربوط به ثبت شرکت، باید بدانید که فعالیت در بستر اینترنت، بسیار مهم است. اعمال اصول سئو برای افزایش آگاهی از برند، می تواند شما را از رقبا متمایز کند.

مدت زمان ثبت شرکت

خدمات ثبت شرکت

خدمات ثبتی ارائه شده توسط تیم مارکتینگ اریس عبارتند از مشاوره ثبت شرکت، مشاوره ثبت برند، مشاوره در خصوص ثبت تغییرات شرکتها و مشاوره در خصوص طراحی وب سایت و برندسازی. تیم اریس به شما این اطمینان را می دهد که با بهره گیری از تجارب خود در این سال ها، کمترین ابهام و سردرگمی را تجربه کنید و خدمات مرتبط با ثبت شرکت و برندینگ را در بالاترین سطح کیفی دریافت نمایید. مشاوران ما در بخش ثبت شرکت از همان ابتدا در کنار شما هستند تا به راحتی اسم شرکت و چیدمان اساسنامه شرکت را انتخاب نمایید و بتوانید تمامی مراحل قانونی ثبت شرکت را به صورت شفاف طی نمایید.

نظرات